Katalana en ahoskatzeko dauden hitzak

Hizkuntza: Katalana [Català] Itzuli Katalana ra

257 Ahoskatzear dauden hitzak. Itzuli Katalana ra [Català]
  • Grabatu cabrafigar ahoskatzeacabrafigar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu dansar ahoskatzeadansar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu dardar ahoskatzeadardar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu cabrejar ahoskatzeacabrejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu efectuar ahoskatzeaefectuar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu edulcorar ahoskatzeaedulcorar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu datar ahoskatzeadatar [verbos, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu caboriejar ahoskatzeacaboriejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu cabotejar ahoskatzeacabotejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu eduir ahoskatzeaeduir [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu dar ahoskatzeadar [kalbos dalis (prieveiksmis), kalbos dalis (ištiktukas), verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu efeminar ahoskatzeaefeminar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu efigiar ahoskatzeaefigiar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu bagotar ahoskatzeabagotar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu baladrejar ahoskatzeabaladrejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu bagolar ahoskatzeabagolar [charrar, parlièr, lengut, barjacaire, batanaire, japaire, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu abaronar ahoskatzeaabaronar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu bagassejar ahoskatzeabagassejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu radiar ahoskatzearadiar [verb - infinitiu, verb - infinitivec]
  • Grabatu vaccinar ahoskatzeavaccinar [verb - infinitiu, verb - infinitivec]
  • Grabatu ujar ahoskatzeaujar [verb - infinitiu, verb - infinitivec]
  • Grabatu quadruplicar ahoskatzeaquadruplicar [verb - infinitiu, verb - infinitivec]
  • Grabatu raciocinar ahoskatzearaciocinar [termos médicos, verb - infinitiu, verb - infinitivec]
  • Grabatu quadricular ahoskatzeaquadricular [verb - infinitiu, verb - infinitivec]
  • Grabatu ulcerar ahoskatzeaulcerar [verb - infinitiu, verb - infinitivec]
  • Grabatu vacar ahoskatzeavacar [verb - infinitiu, verb - infinitivec]
  • Grabatu rabejar ahoskatzearabejar [verb - infinitiu, verb - infinitivec]
  • Grabatu racionar ahoskatzearacionar [verb - infinitiu, verb - infinitivec]
  • Grabatu vagabundejar ahoskatzeavagabundejar [verb - infinitiu, verb - infinitivec]
  • Grabatu ullar ahoskatzeaullar [verb - infinitiu, verb - infinitivec]