Katalana en ahoskatzeko dauden hitzak

Hizkuntza: Katalana [Català] Itzuli Katalana ra

279 Ahoskatzear dauden hitzak. Itzuli Katalana ra [Català]
  • Grabatu quimificar ahoskatzeaquimificar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu qüestionejar ahoskatzeaqüestionejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu qüestionar ahoskatzeaqüestionar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu quintar ahoskatzeaquintar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu quitar ahoskatzeaquitar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu queixalar ahoskatzeaqueixalar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu queixalejar ahoskatzeaqueixalejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu palpar ahoskatzeapalpar [verbos, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu querar-se ahoskatzeaquerar-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu quillar-se ahoskatzeaquillar-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu quarellar-se ahoskatzeaquarellar-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu quissolar ahoskatzeaquissolar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu quintaessenciar ahoskatzeaquintaessenciar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu  ahoskatzea [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu quintuplicar ahoskatzeaquintuplicar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu quilificar ahoskatzeaquilificar [biología, alimentación, digestión, quilo, alimento, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu palesar ahoskatzeapalesar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu pallar ahoskatzeapallar [verbo, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu obscurir ahoskatzeaobscurir [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu obstar ahoskatzeaobstar [verbo transitivo direto, verbo transitivo indireto, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu obsedir ahoskatzeaobsedir [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu palmetejar ahoskatzeapalmetejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu pal·liar ahoskatzeapal·liar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu palatalitzar ahoskatzeapalatalitzar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu palanquejar ahoskatzeapalanquejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu pairar-se ahoskatzeapairar-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu obstinar-se ahoskatzeaobstinar-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu obsessionar ahoskatzeaobsessionar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu obstaculitzar ahoskatzeaobstaculitzar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Grabatu obsequiar ahoskatzeaobsequiar [verb - infinitiu, verb - infinitive]