lifðien ahoskatzea: nola ahoskatu lifði Islandieran

Hitza: lifði

Gehituta: 25/03/2010 50 aldizentzunda:
-(e)n: Veik sögn - þátíð, Regular verb - past tense

Ahoskatzea hemen Islandiera [is] Itzuli Islandiera ra

Hizkuntza eta azentuen mapa

Google Transalati esker Itzulpena Euskerara:

lifði = bizirik

Hitza eraldatu:

· Hizkuntzak gehitu
· Kategoriak gehitu

Hitz honi buruz berri eman:

Zerbait gaizki hitz honetan?
Mesedez, esaiguzu.

Esaiezu zure lagunei lifði nola ahoskatzen den:

Posta elektronikoa